Grupowe eliminacje do konkursu recytatorskiego w grupie X.

8 kwietnia 2019r.  w grupie X odbyły się eliminacje do grupowego konkursu recytatorskiego pt. „Ulubione wiersze dzieci – Ja i moja rodzina”.  Warunkiem uczestnictwa w konkursie było napisanie wspólnie z opiekunem/rodzicem tekstu wiersza dotąd nigdzie niepublikowanego o tematyce rodzinnej, który stanowi oryginalne dzieło pracy twórczej autora.

Konkurs nie byłby konkursem, gdyby nie było jury, do którego zaproszono p. Cecylię Dąbrowską, p. Małgorzatę Niemyjską i p. Mirosławę Nadolną. Jury nie miało łatwego zadania, gdyż każdy uczestnik zachwycał gestem scenicznym oraz dykcją, o kolejności miejsc decydowały małe szczegóły. Występujące przedszkolaki pokazały, że nie wiedzą co to trema, a widownia doceniła ich trud i starania gromkimi brawami.

Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe, a Maciej Brzozowski (I miejsce) i Patryk Jabłoński (II miejsce) nagrodę główną- udział w Powiatowym Konkursie Recytatorskim. Zwycięzcom gratulujemy!