Zwiedzamy nasze miasto !

W ramach tygodnia „Moja miejscowość – mój region” przedszkolaki z grupy III wybrały się na wycieczkę po Wysokiem Mazowieckiem. Celem wycieczki było poznanie ważnych instytucji związanych z życiem miasta.

Nasz spacer rozpoczęliśmy od zwiedzania Sądu Rejonowego, następnie odwiedziliśmy Pocztę, Komendę Powiatową Policji, Starostwo Powiatowe oraz Urząd Miasta Wysokie Mazowieckie. Maluszki zapoznały się z charakterem pracy zwiedzanych instytucji.

Kończąc wycieczkę można było usłyszeć toczące się dyskusje między przedszkolakami: kim chcę zostać, gdzie będę pracować? Radości i uśmiechów nie było końca a wycieczka tak bardzo się spodobała, że niebawem po powrocie do przedszkola maluszki planowały kolejne wyjście.