Wyprawa czterolatków……

W dniu 15 maja czterolatki wyruszyły w niezwykłą podróż, którą zaczęły od Centrum Zabaw „Fabryka Misia” w Białymstoku. W tym miejscu dzieci aktywnie spędzały czas na konstrukcjach z różnego rodzaju zjeżdżalniami, trampolinami i torami przeszkód. Ciekawą atrakcją była również pajęcza wieża, po której dzieci mogły wspinać się w górę. Nie zabrakło tradycyjnego basenu z kolorowymi piłeczkami, całej masy zabawek i armatek ciśnieniowych. Dzieci brały również udział w konkursach, gdzie główną nagrodą była pyszna wata cukrowa. Największą jednak atrakcją okazał się Minionek, który porwał dzieci do tańca w rytmach Disco.

Następnie przedszkolaki udały się w dalszą wyprawę do jednej z najmniejszej na świecie fabryki słodyczy Manufaktury Cukier Lukier. Czterolatki miały okazję zobaczyć produkcję ręcznie robionych kolorowych lizaków  począwszy od wylania gorącego karmelu na kamienny blat, po zabarwienie, nadanie mu smaku oraz krojenie. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem wcieliły się w małych cukierników i robiły własne lizaki,  każdy z uczestników został także obdarowany słodkim upominkiem. Ostatnim etapem wycieczki była wizyta w Mc’Donald’s.