Basenowe przygody...

We wtorek 4 czerwca dzieci z grupy V odwiedziły Miejską Pływalnię Wodnik w Wysokiem Mazowieckiem.  Przedszkolaki bardzo długo oczekiwały na ten dzień , wszystkie dzieci wyposażone w kolorowe stroje kąpielowe oraz wszelakie akcesoria, bardzo aktywnie spędziły miłe chwile w wodzie.

Dla niektórych przedszkolaków był to pierwszy w życiu pobyt na basenie. Zarówno stali bywalcy, jak i debiutanci chętnie korzystali ze zjeżdżali, bawili się w wodzie, korzystali z jacuzzi oraz rozwijali swój talent pływacki. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwali tatusiowie Zuzi i Magdy- ratownicy Miejskiej Pływalni Wodnik ( A. Czaja, P. Nadolny), którzy służyli pomocą i dołożyli wszelkich starań, by uatrakcyjnić pobyt dzieci w wodzie.

Dzieci  pod okiem instruktorów pływania mogły oswoić się z wodą oraz ograniczyć strach przede wodą. Pod czujnym okiem ratowników i opiekunów dzieci bezpiecznie i przyjemnie spędziły miłe chwile w wodzie. Nawet nieśmiałe dzieci coraz bardziej przekonały się do atrakcji basenowych.

Dziękujemy panom: A. Czaja i P. Nadolnemu  za miłe przyjęcie na basenie oraz poświęcony czas.