Wiwat sport, wiwat ruch... Wycieczka na halę gimnastyczną

Dzieci z grupy V w ramach  zajęć gimnastycznych odwiedziły halę gimnastyczną w Miejskim Zespole Szkół w Wysokiem Mazowieckiem. Przedszkolaki wzięły udział w zajęciach sportowych przeprowadzonych przez nauczycieli wychowania fizycznego p. A. Czaja i P. Nadolnego.

Większość dzieci była w tym obiekcie po raz pierwszy. Zajęcia rozpoczęły się od poznania wyposażenia hali gimnastycznej, nauki okrzyku powitalnego, następnie wspólnie z nauczycielami ustalono zasady wzajemnej współpracy oraz rozgrzewki. Podczas zajęć dzieci  bardzo aktywnie uczestniczyły w proponowanych  zabawach ruchowych i ćwiczeniach gimnastycznych, pogłębiały wiedzę oraz nabierały kolejnych umiejętności.  Przedszkolaki podczas zabaw uczyły się zasad zdrowej rywalizacji oraz poznawały sposoby radzenia sobie z porażką i wygraną.

Serdecznie dziękujemy panom Arturowi i Pawłowi za gościnność, przygotowanie zajęć ruchowych a przede wszystkim za cierpliwość.