Bajka „Szewczyk Dratewka” w wykonaniu rodziców i nauczycieli na Dzień Dziecka.

We wtorek 04.06.2019r  w naszym przedszkolu miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Tego dnia rodzice wraz z nauczycielami  przygotowali dla dzieci niespodziankę w postaci przedstawienia „Szewczyk Dratewka”. Wszyscy pięknie przebrani wcielili się w różne role. Oprócz tytułowego Szewczyka na scenie pojawiło się wiele barwnych i ciekawych postaci. Pomysłowo przygotowane kostiumy w połączeniu z muzyką, dekoracją i fenomenalną grą aktorską sprawiły, że całe przedsięwzięcie okazało się wielkim sukcesem.

Dzieci z zainteresowaniem oglądały poszczególne sceny, przeżywając je wspólnie z głównym bohaterem. Rodzice spisali się świetnie a przedszkolaki nagradzali aktorów gromkimi brawami.  Na zakończenie pani dyrektor wręczyła wszystkim aktorom podziękowania, a dzieci kwiaty.

Serdecznie dziękujemy rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie przedstawienia. Dziękujemy  aktorom za przygotowanie strojów, udział w próbach i wielką chęć występowania przed dziećmi. To zaowocowało tym, że wszystkie role zostały odegrane perfekcyjnie.