W grupie XII impreza nie byle jaka! Mamy dzisiaj Święto Pieczonego Ziemniaka!

Jesień to czas zbiorów ziemniaków, a przy tym doskonała okazja do wspólnej zabawy  i lepszego poznania tego popularnego warzywa. Z tej  okazji skorzystały przedszkolaki z grupy XII. 16 września wraz z paniami i swoimi rodzinami dzieci wybrały się autokarem do Państwa Karoliny i Marka Gołaszewskich do Gołasz Górk  na obchody Święta Pieczonego Ziemniaka.

W tym dniu, dzieci miały zaplanowane konkursy, ognisko i zabawy sportowo- rekreacyjne . Przedszkolaki mogły wykazać się szybkością, zwinnością i celnością w „sadzeniu i zbieraniu” ziemniaków oraz szukaniem jak największej ilości ziemniaków schowanych w trawie. Chłopcy bardzo chętnie rozegrali mecz piłki możnej oraz przeciągali linę.

Zwieńczeniem imprezy było pieczenie ziemniaków i kiełbasek w ognisku. I jak zwykle bardzo bardzo nam  wszystko smakowało!!!!

Dzieci oraz panie z grupy XII dziękują rodzicom Natalki oraz rodzicom ,którzy pomagali w zorganizowaniu imprezy.