Dzień Przedszkolaka po raz kolejny

W piątek 27 września wszystkie przedszkolaki z Tęczowej Dwójeczki obchodziły Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Ten ważny dzień był dla dzieci okazją do świętowania, zabawy i radości z bycia Przedszkolakiem. Tegoroczna uroczystość Dnia Przedszkolaka przebiegała w klimacie cyrkowej zabawy. Hol przedszkolny, na której odbywała się zabawa zamienił się w prawdziwą „Arenę cyrkową”. Bawiliśmy się przy ulubionych piosenkach, muzyce, były pląsy, tańce w kole i w parach. Nie zabrakło kolorowych klaunów, Monia i Goni, którzy zapraszali dzieci do wspólnej zabawy i tańców.

Radości nie było końca po świetnej zabawie Pani Dyrektor zaprosiła wszystkie dzieci na watę cukrową i popcorn. Na zakończenie tak wspaniałego dnia, Monio i Gonia,  w których rolę wcieliły się panie nauczycielki odwiedziły każdą grupę życząc wszystkim przedszkolakom samych tęczowych dni w przedszkolu i dużo uśmiechy wręczyły każdej grupie Dyplom Super Przedszkolaków oraz słodką niespodziankę. Był to dzień pełen beztroskiej zabawy i dziecięcego uśmiechu.