Święto Pluszowego Misia

Jak co roku wszystkie dzieci z naszego przedszkola obchodziły Święto Pluszowego Misia. W tym dniu na twarzy każdego przedszkolaka gościł szeroki uśmiech. 21 listopada wszyscy przynieśli do przedszkola swojego ulubionego pluszowego przyjaciela. Już od samego rana w głośnikach leciały „misiowe piosenki”, a po śniadaniu wszystkie grupy spotkały się wspólnie na holu.

Podczas uroczystości dzieci tańczyły, śpiewały „misiowe” piosenki, uczyły się wierszyka oraz słuchały wiersza o poszanowaniu zabawek czytanego przez Panią Dyrektor. Bardzo miłą niespodzianką były odwiedziny prawdziwego, ogromnego pluszowego misia. Przedszkolaki tańczyły z misiami w rytm piosenki „Pokochaj pluszowego misia", a także brały udział w konkursie. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i  radości. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.