Jest taki dzień…

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci oraz Panie z grupy VIII przygotowały dla rodziców montaż słowno-muzyczny. Dnia 19.12.2019r. czterolatki z grupy VIII przyszły do przedszkola odświętnie ubrane. W ten magiczny dzień dzieci prezentowały świąteczny montaż słowno-muzyczny swoim rodzicom. Był to z pewnością najpiękniejszy prezent jaki mogli oni sobie wymarzyć.

Montaż w wykonaniu czterolatków sprawił, że na twarzy rodziców można było zaobserwować moc uśmiechów, radości, łez oraz wzruszenia. Oprócz wierszy i kolęd dzieci zaprezentowały też tańce. Na koniec dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Ten dzień pełen uniesień i wzruszeń wprowadził rodziców w magiczną, świąteczną atmosferę.