Świąteczny czas...

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. To czas najdroższy naszym sercom, gdyż towarzyszy  mu niepowtarzalna i wyjątkowa rodzinna atmosfera.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia (20. 12. 2019r.)  w grupie XI odbyło się spotkanie kolędowe. W świątecznie udekorowanej sali, w blasku choinki dzieci z wielkim przejęciem prezentowały wiersze o tematyce bożonarodzeniowej, śpiewały kolędy i pastorałki.

Rodzice bardzo chętnie włączali się we wspólny  śpiew kolęd i pastorałek.  Na zakończenie  wszyscy łamali się opłatkiem, składając sobie najlepsze życzenia.

Spotkanie przedświąteczne  w naszej grupie upłynęło w miłej  atmosferze i na długo pozostanie w naszej pamięci. Takie szczególne chwile wzmacniają  wzajemne relacje, integrują dorosłych i dzieci.