Dzień Babci i Dziadka w grupie XIII

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego 16.01.2020r. dzieci z grupy XIII gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.  Przedszkolaki  przygotowały przedstawienie - Dzieci zaprezentowały wiele wierszy, piosenek, rymowanek, których pilnie uczyły się przez kilka tygodni.

Każdy gość otrzymał również specjalny upominek przygotowany na tę okazję przez kochanego wnusia lub wnusię. Następnie, na wszystkich przybyłych czekała kolejna niespodzianka — słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców. Wspólne biesiadowanie było wspaniałą okazją do poznania się, nawiązania rozmowy czy podzielenia wspomnieniami. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości oraz dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.