Mamo, tato już jestem przedszkolakiem

26.11.2019 r. w grupie III odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola, oraz ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu. Przedszkolaki przygotowały występ artystyczny.

Były tańce, piosenki i wierszyki. Rodzice maluchów z dumą obserwowali swoje pociechy. Po zakończonej części artystycznej pani dyrektor Iwona Mojkowska dokonała uroczystego pasowania. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom oraz kuferek z niespodzianką. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń.