Strona główna

Przypominamy o konkursie - Wyobraź sobie świat w 2120 roku

 Uruchom wyobraźnię i pokaż jak może wyglądać świat w kolejnym stuleciu! My zamkniemy Twoją pracę w Kapsule Czasu i przechowamy dla kolejnych pokoleń. Zapraszamy dzieci w wieku od 0 do 100 lat!

 Fundacja Tworzymy Kraków zaprasza do przesyłania prac literackich i/lub plastycznych przedstawiających zadanie:„Świat za sto lat. Jaki będzie?”

 Konkurs ma charakter otwarty, co oznacza, że swoje prace mogą przesyłać wszyscy chętni niezależnie od wieku. W szczególności liczymy na prace uczniów szkół podstawowych 

i ponadpodstawowych, a także pozaszkolnych ośrodków kultury z terenu całej Polski.

  •  Prace literackie–dowolna forma literacka, max. 8000 znaków

 i/lub

  •  Prace plastyczne– dowolna forma plastyczna nieprzestrzenna, w rozmiarze max. A3

 Swoją pracę wyślij do nas mailem oraz w miarę możliwości oryginał pocztą tradycyjną

na adres: Fundacja Tworzymy Kraków, ul. Syrokomli 3/1, 30-102 Kraków, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Do każdej pracy musi być dołączony formularz zgłoszeniowy (do pobrania ze strony www.tworzymykrakow.org).

 Wszystkie przesłane do nas prace zostaną zamknięte na 100 lat w Kapsule Czasu, która zostanie zamknięta podczas uroczystej gali planowanej na 23. maja br., na Placu Szczepańskim w Krakowie.

 Konkurs trwa nieprzerwanie do końca kwietnia 2020 roku!

 Regulamin i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: www.tworzymykrakow.org/sercekapsuly.

 Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas:+48 692 422 717 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..