Drodzy Rodzice!

W związku z trudną sytuacją związaną z epidemią koronawirusa oraz zgodnie z nowym Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. jesteśmy zobowiązane do realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego. W tym czasie będziemy wspierać i zachęcać wszystkie dzieci (za pośrednictwem rodziców i przy współpracy z rodzicami lub starszym rodzeństwem) do samodzielnej i twórczej nauki i zabawy w domu.

Od 25.03.2020r. w menu na naszej stronie internetowej pojawi się zakładka „e – zabawy dla przedszkolaków”, gdzie  Panie z poszczególnych grup wiekowych raz w tygodniu będą wskazywać i proponować różnorodne zabawy i ćwiczenia z różnych obszarów aktywności. W miarę Państwa możliwości zachęcamy do rozwiązywania ich wspólnie z dziećmi, mając na względzie ich dalszy rozwój.

Drogi Rodzicu zachęcamy również do obejrzenia filmiku „Wielka Moc”, to moc, którą Wy Rodzice dajecie swoim dzieciom: Więź dziecka z rodzicem: https://youtu.be/uFVojg0nKYU

Prosimy o wyrozumiałość i współpracę w tej nowej dla nas wszystkich sytuacji. Pragniemy zaznaczyć, iż jest to ciężki czas dla nas wszystkich bez wyjątku. Zostańcie w domu!!!