Domowe Wierszowanie – konkurs recytatorski

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedszkolaków do wzięcia udziału w konkursie recytatorskim w formie online Domowe Wierszowanie. Przy pomocy rodziców, nagrajcie recytację wybranego wiersza np. telefonem lub kamerką komputerową. Nagrany film należy przesłać do Podlaskiego Instytutu Kultury w Białymstoku - drogą elektroniczną. Poniżej można pobrać Kartę zgłoszenia oraz Regulamin konkursu.

Karta zgłoszenia do konkursu.

Regulamin konkursu.

Wszystkie szczegóły znaleźć można na stronie www.pikpodlaskie.pl

Szczegółowych informacji na temat Konkursu udziela Dział Animacji Kultury PIK w Białymstoku:

Emilia Wyszkowska

tel./fax 85 744 63 13 lub tel. 85 749 60 50