Konkurs plastyczny - Moje przedszkole

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie „Moje Przedszkole" organizowanym przez sklep internetowy Maludas.pl. Nagrodami w konkursie są bony zakupowe do zrealizowania w sklepie.

W kategorii - przedszkole będą przyznane następujące nagrody:

* Idealne przedszkole (I miejsce) - bon o wartości 1000 zł,

* Wymarzone przedszkole (II miejsce) - bon o wartości 800 zł,

* Przedszkole jak z bajki (III miejsce) - bon o wartości 500 zł.

Bon zostanie przesłany drogą e-mailową na wskazany adres w formularzu zgłoszeniowym.

Ponadto, dla dzieci, które chciałyby indywidualnie wziąć udział w konkursie, przygotowano osobną kategorię.

W kategorii indywidualnej wyłonieni zostaną:

* Zacny Mistrz  (I miejsce) - bon o wartości 500 zł,

* Prawdziwy artysta (II miejsce) - bon o wartości 300 zł,

* Człowiek sztuki  (III miejsce) -  bon o wartości 200 zł.

Wykonane prace należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w formacie .jpg lub .png do 22 czerwca. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 24 czerwca. W lipcu na stronie www.maludas.pl  nastąpi otwarcie wystawy online z najciekawszymi rysunkami.

W załączeniu:

Regulamin konkursu w którym znajdą Państwo: Zgodę dla opiekuna dziecka na udział dziecka w konkursie oraz Formularz zgłoszeniowy.

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.maludas.pl [1] w zakładce KONKURS.

Opis zadania:

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu pracy dowolną techniką pracy plastycznej pt. „Moje przedszkole". Można przedstawić wspólny wyjazd, wyjście do kina, na  spacer do parku, czy akademię przygotowaną pod okiem opiekunów - w zasadzie każdą wspólną aktywność. Zapraszamy do namalowania swojego przedszkola, placu zabaw, czy nawet widoku z okna sali. Zapoznamy się z każdą pracą.

Prace konkursowe oceni komisja konkursowa, której przewodniczy Katarzyna Cerazy (https://www.instagram.com/kasiakredka/), autorka ilustracji do serii książek o Panu Pierdziołce, pokochanej przez wiele dzieci.