Komunikat dla rodziców

Listy poszczególnych grup na rok szkolny 2020/2021 są już wywieszone w przedszkolu.

Rok szkolny 2020/2021 rozpoczynamy 01 września 2020 r.

Prosimy Rodziców o niekupowanie wyprawki dla dziecka (tj. kredek, farb, bloków, plasteliny itp.). Forma zakupu przyborów zostanie uzgodniona z Rodzicami na pierwszych zebraniach grupowych, które odbędą się na początku września.

Rodzice dzieci grupy I proszeni są o przyniesienie:

-  małej poduszki (jaśka),

-  koca i poszwy na koc (160x200),

-  pidżamy oraz dodatkowej bielizny (majteczki, rajstopki, bluzka, spodenki, skarpetki w podpisanym worku) do zmiany w razie zaistniałej potrzeby i pozostawienia jej w półeczce dziecka w szatni,

mydła antybakteryjnego w płynie, 3 ręczników papierowych, 2 papiery toaletowe, 3 pudełek chusteczek higienicznych (150 /200 sztuk), 100 kubeczków jednorazowych.

Rodzice dzieci grup II, III, IV, V, VI VII, VIII, IX, X, XI proszeni są o przyniesienie:

Prosimy o podpisanie rzeczy imieniem i nazwiskiem dziecka.