Patriotyczne śpiewanie w grupie VII

Dnia 10.11.2020r. grupa VII jako 5 latki miała okazję po raz pierwszy uczestniczyć w Patriotycznym Śpiewaniu.

Tego dnia wszystkie dzieci przyszły do przedszkola w odświętnych, galowych strojach. Stylizacje dopełniły czerwone muchy dla chłopców, kotyliony dla dziewczynek oraz odświętna dekoracja sali w barwach narodowych. Dzieci miały okazję obejrzeć film pt. „Polska- moja Ojczyzna”. Po projekcji filmu grupa przystąpiła do odśpiewania hymnu Polski, recytacji wiersza W. Bełzy pt. „Katechizm małego Polaka” oraz śpiewania piosenki Oliwii Drossel pt. „To nasza Ojczyzna”. Po części artystycznej dzieci przystąpiły do tworzenia pracy grupowej odciskając dłonie w barwach narodowych. Niech żyje POLSKA!