Dzieci z grupy VI zbierają kasztany dla Michasia

Dzieci z grupy VI wraz z rodzicami licznie przyłączyły się do akcji charytatywnej „Zbieramy kasztany dla Michasia”. Michaś Bogucki ma roczek i pochodzi z Nura – kilka miesięcy temu zdiagnozowano u niego SMA typu 1, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Życie może mu uratować kosztowna terapia genowa. Rodzice i przyjaciele robią wszystko, żeby zebrać potrzebne pieniądze. A kwota nie jest mała – potrzeba 9 mln zł.

W imieniu pani Dyrektor oraz wszystkich pań pracujących na grupie z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję. Mamy nadzieję, że zebrane kasztany pomogą Michasiowi chociaż w małym procencie, bo przecież liczy się gest. Jednocześnie przypominamy, że Michasiowi można także pomóc zbierając plastikowe nakrętki.