Dzień Pluszowego Misia w grupie VII

Dnia 25.11.2020r. pięciolatki z grupy VII obchodziły Święto Pluszowego Misia. W tym roku dzieci stworzyły własnego przyjaciela wykorzystując papierowy talerzyk, farby oraz brązowy papier. Nasi papierowi przyjaciele towarzyszyli nam przez cały dzień! Już od samego rana w głośnikach magnetofonu leciały „misiowe piosenki”, a po śniadaniu przystąpiliśmy do świętowania. Podczas uroczystości dzieci tańczyły, śpiewały „misiowe” piosenki, uczyły się wierszyka oraz słuchały wiersza o poszanowaniu zabawek czytanego przez nauczycielkę.

Bardzo miłą niespodzianką były odwiedziny koleżanki misia- żyrafy oraz prawdziwego, ogromnego pluszowego misia, który bawił się z dziećmi, a na koniec wręczył każdemu słodką misiową niespodziankę. Impreza zakończyła się tańcem w rytm piosenki „Pokochaj pluszowego misia", oraz misiowym konkursem. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i  radości