W krainie Świętego Mikołaja

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 7 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do naszego przedszkola. Wszystkie dzieci aktywnie uczestniczyły w zabawach ruchowych, konkursach. Dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie.

Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał duże paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego! Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków. Do zobaczenia za rok Mikołaju.

Grupa 1

Grupa 3