Aniołkowe granie w grupie VII

Świąteczny okres to czas wielu wyjątkowych chwil i wzruszeń nie tylko w domach, ale i w przedszkolu. Oprócz zajęć edukacyjnych dzieci wraz z Paniami dekorują sale, przystrajają choinkę, pieką pyszne pierniki i robią wiele innych ciekawych rzeczy oddających klimat nadchodzących świąt.

Co roku w naszym przedszkolu każda grupa prezentowała rodzicom i gościom Jasełka bądź świąteczne inscenizacje. W tym roku niestety nie mogliśmy nikogo gościć w naszych progach, jednak każda grupa przygotowała krótki świąteczny występ, który nagrała, a później udostępniła rodzicom. Grupa VII w tym roku wcieliła się w rolę aniołków prezentując wiersze oraz kolędy i pastorałki. Po nagraniach dzieci dzieliły się z Paniami opłatkami, składały sobie życzenia oraz dekorowały pierniczki.