Taniec, muzyka, zabawa

Karnawał, to niezwykły czas, w którym króluje taniec i dobra zabawa. W tym roku pomimo wszechobecnej pandemii koronawirusa  w naszym przedszkolu odbył się niezwykły bal karnawałowy. Z zachowaniem reżimu sanitarnego udało się w każdej grupie starszaków zorganizować wspaniałą imprezę dla dzieci.

Bal karnawałowy jest dla przedszkolaków atrakcją, na którą bardzo czekają. Jak co roku rodzice stanęli na wysokości zadania i tak przebrali dzieci, że niektórych trudno było rozpoznać. Nie zabrakło księżniczek, Spider- Menów, wróżek, policjantów, zwierzątek i wielu innych postaci. Rodzice zrobili też miłą niespodziankę w postaci słodkiego poczęstunku dla swoich pociech. Przedszkolaki bawiły się świetnie przy skocznej  i rytmicznej muzyce. Uśmiech nie znikał z twarzy dzieci mimo chwilowego zmęczenia. Nie zabrakło też quizów i konkursów, podczas których dzieci mogły wykazać się refleksem i swoją wiedzą.