Karnawałowy wąż do przodu idzie wciąż, karnawałowy wąż, wąż, wąż…

Karnawał to czas balów i tanecznych szaleństw, którym towarzyszy ,muzyka, zabawa, kolorowe stroje i bajeczny wystrój. Dla przedszkolaków to dzień szczególny, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

Dzieci tego dnia miały okazję przebrać się za różne postacie z bajek i nie tylko. Na balu można było spotkać: wróżki, księżniczki, biedronki, policjantów, strażaków, Spider – mana, i wiele innych postaci.

Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywający do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. W trakcie balu dzieci odwiedził Święty Mikołaj, który przygotował dla każdego przedszkolaka prezent.

Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń. Następny bal już za rok!!!

Grupa I

Grupa II