Dni Teatru

Tradycją naszego przedszkola są Dni Teatru, które w tym roku zostały połączone ze Świętem Rodziny i trwały od 22. 05 do 06. 06. 2013 roku. Celem tych spotkań była integracja rodziny z przedszkolem, wzmacnianie więzi rodzinnych, rozwijanie ekspresji słownej, ruchowej poprzez łączenie śpiewu z elementami ruchu oraz sprawianie radości bliskim poprzez obdarowywanie ich samodzielnie wykonanymi upominkami.

Na tle pięknej, kolorowej scenografii dzieci z poszczególnych grup przedstawiały swoje wyuczone role. Taniec, ruch, zabawa umożliwiał każdemu z nich zaprezentowanie się od najlepszej strony, wyzwalał wyobraźnię, fantazje, stwarzał okazję do bycia artystą a wkład każdego uczestnika był zauważalny.

Wszyscy goście byli bardzo wzruszeni, a dzieci cieszyły się, że mogą w taki sposób wyrazić swoją miłość i szacunek dla najbliższych. Były to wyjątkowe spotkania, pełne radości, szczęścia i dumy. Można było zauważyć niejedną łezkę w oku oglądających występy w wykonaniu milusińskich.

Repertuar:

Grupa VI – Na jagody