Taneczne sukcesy "Dwójeczki"

Przedszkole Miejskie Nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem kładzie szczególny nacisk na wszechstronny rozwój swoich podopiecznych. Na szeroką ofertę konkursów i przeglądów artystycznych, kierowanych do dzieci przedszkolnych chętnie odpowiadamy, należycie przygotowując do nich dzieci.

Konkurs „Tańczmy razem” organizowany przez Przedszkole Miejskie Nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem był ważnym elementem aktywności i pracy dzieci, nauczycieli i rodziców dzieci. Efektem wytężonej pracy i zainteresowań przedszkolaków było zajęcie II miejsca w tym konkursie.

Przedszkolaki, na co dzień uwielbiają tańczyć i śpiewać, dlatego równie chętnie wystąpiły podczas przeglądu „Wesoły pląs” w Czyżewie. Podziękowania za udział w tych wydarzeniach należą się dzieciom z grupy VI i VII, wśród których są: Wiktor Kubuj, Magdalena Kaczyńska, Kajetan Czarniecki, Gabriela Sokołowska, Kamil Niemyjski, Zuzanna Czapska, Natalia Szymborska, Bartosz Czapski, Zofia Domitrz, Iga Kućmietowska, Paulina Kurek, Dominik Wyszyński.

Gratulujemy uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.