Pożegnanie przedszkola

W czerwcu odbyło się uroczyste pożegnanie 51 6-latków odchodzących do szkoły. Był to dzień szczególny - pełen przeżyć i wzruszeń zarówno dla przedszkolaków, rodziców jak i pracowników przedszkola. Uroczystość rozpoczęła się tańcem poloneza w wykonaniu 6-latków. Następnie dzieci przedstawiły program artystyczny, a w nim liczne wiersze i piosenki. Były brawa i oklaski, była radość, ale i łzy wzruszenia, których nie wszystkim udało się ukryć. Niespodziankę dla odchodzących 6-latków przygotowały również przedszkolaki z młodszej grupy. Każdy absolwent przedszkola otrzymał pamiątkowy dyplom oraz książkę z rąk Pani Dyrektor. Uroczystość zakończyła się wspólnym spotkaniem przy poczęstunku zorganizowanym przez rodziców.