Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w wysokomazowieckiej Dwójeczce

Nasza wysokomazowiecka Dwójeczka, co roku włącza się we wspólne zabawy i konkursy oraz prezentację umiejętności podczas Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka.  Uczestnicy tej uroczystości oraz zaproszeni goście przeżywają wówczas wiele pozytywnych emocji.

Program uroczystości przewidywał „prezentacje uśmiechu”, opowieści ruchowe oraz gry i zabawy, które dzieci znają doskonale, a mino to lubią je najbardziej. Najmłodsi byli autentyczni w okazywaniu emocji, nie było w nich tremy. Mimo wypełnionej po brzegi sali widoczna na ich twarzach była tylko radość.

Możemy być dumni z naszej placówki, która, gruntownie odnowiona, świetnie służy zapisanym do przedszkola dzieciom, a zaufanie, jakim obdarzają nas rodzice, którzy chętnie stają się współorganizatorami tego typu imprez oraz przychylność władz samorządowych są dla nas najlepszą wizytówką i najlepszą nagrodą za naszą pracę.