Dzień Edukacji Narodowej w naszym przedszkolu

Z pewnością nikomu nie trzeba przypominać, że 14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej. Dlatego właśnie w tym dniu na głównym holu zebrała się cała społeczność przedszkola: przedszkolaki, dyrekcja, pracownicy przedszkola, pracownicy emerytowani, zaproszeni gości oraz rodzice dzieci.

Uroczystość rozpoczęła się występem artystycznym dzieci z grupy VII. Były tańce, piosenki, wiersze poświęcone nauczycielom i pracownikom przedszkola pełne serdecznych życzeń. Nie zabrakło również upominków w postaci bukietów kwiatów.

Podczas uroczystości Pani dyrektor złożyła życzenia i wręczyła pracownikom nagrody, dziękując za codzienny trud i pracę z dziećmi. Nie zabrakło również miłych życzeń od Pana Burmistrza Miasta Jarosława Siekierko, Pana PrzewodniczącegoKomisji Oświaty Stanisława Chmielewskiego oraz przedstawicieli Rady Rodziców.