Sprawozdanie z udziału w konkursach w I półroczu roku szkolnego 2016/2017

           W naszym przedszkolu staramy się stwarzać i zapewniać dziecku  warunki do wszechstronnego rozwoju. Już od najmłodszych lat należy dzieci oswajać ze sceną, uczyć kultury żywego słowa, a także kształcić umiejętności recytatorskie, aktorskie, plastyczne i muzyczne. Nauczyciele z naszego przedszkola dbają o rozwijanie indywidualnych uzdolnień i zainteresowań wychowanków. Dzieci z naszego przedszkola biorą udział w wielu konkursach wewnątrzprzedszkolnych, międzyprzedszkolnych organizowanych na szczeblu gminnym, powiatowym, wojewódzkim oraz krajowym.

                    Sukcesy dzieci sprawiają wiele zadowolenia i radości nie tylko dzieciom, ale także nauczycielom. Systematyczna praca nad rozwijaniem talentów i uzdolnień dzieci rodzi nowe pomysły wpływa na uatrakcyjnienie pracy przedszkola. Za każdym razem z wielką satysfakcją i towarzyszącymi emocjami przyjmujemy wiadomości o osiągnięciach naszych wychowanków w różnych konkursach, do których wcześniej ich przygotowujemy.

Konkursy międzygrupowe 

1. Międzygrupowy konkurs sportowy „Ruch to zdrowie”

Udział brały grupy: X, XI, XII

2. Międzygrupowy konkurs wiedzy ,,Wiem, co to zdrowie”

Udział wzięły grupy X, XI, XII

3. Międzygrupowy konkurs ,,Hej kolęda, kolęda”

Udział brały grupy: X, XI, XII

I miejsce- Izabela Kalinowska ,,Bosy Pastuszek”

II miejsce- Wiktoria Czaja ,,Dzisiaj w Betlejem”

III miejsce- Lidia Stypułkowska ,, Wśród  Nocnej Ciszy”

Wyróżnieni:

Grupa X: Dagmara Bucińska, Natan Deszczyński, Szymon Kubuj, Julia Malinowska,

Grupa XI: Zuzanna Busma, Krzysztof Dąbrowski, Maja Wróblewska, Maja Mioduszewska, Zuzanna Kalinowska, Hubert Wnorowski, Natalia Ogrodnik, Kinga Włostowska, Paweł Wojno

Grupa XII: Anna Tworkowska

4. Międzygrupowy konkurs plastyczny ,,Mój pluszowy miś”

I miejsce- Gabrysia Mioduszewska, Ewa Osuchowski, Alicja  Michalczuk

II miejsce- Franciszek Milewski, Kacper Nowacki, Kacper Romanowski

III miejsce- Antoni Deszczyński, Anna Tworkowska, Zuzanna Busma 

Wyróżnieni:

Grupa X: Julia Malinowska, Kamila Milewska, Julka Kadłubowska, Bartek Kamiński, Nina Nowicka, Kacper Nowicki, Julka Zielińska, Adam Kaczyński, Oliwier Zaremba, Tymon Suchodolski, Zuzanna Mieczkowska, Dagmara Bucińska, Antoni Czajkowski, Patrycja Śledziewska ,Marysia Buczyńska, Dawid Głowniak, Wiktoria Czaja, Tymoteusz Śliwowski, Szymon Kubuj, Gabriel Dąbrowski, Malwina Chmielewska

Grupa XI: Maja Mioduszewska, Paweł Wojno, Philip Pachocki, Zuzanna Milewska, Izabela Kalinowska, Filip Czajkowski, Krzysztof Dąbrowski, Natalia Ogrodnik, Aleksandra Rogowska, Antonina Wójcicka, Zuzanna Kalinowska, Kinga Włostowska, Hubert Wnorowski, Oliwia Nowacka, Oliwia Rosicka, Maria Zdziarska

Grupa XII: Oliwia Łapińska, Kacper Kalinowski, Julia Pietrzykowska, Alexander Leśniewski, Roksana Ożarowska, Natalia Rzepko, Wojciech Śliwowski, Lena Wądołowska, Judyta Bazelak, Dominika Dąbrowska, Oskar Kalinowski, David Lutostański

5. Grupowy konkurs plastyczny ,,Mój pluszowy miś” w gr. VI  Kategoria 5-latki

I miejsce: Kamil Santarek,

II miejsce: Amelia Perkowska,

III miejsce: Nikola Dmochowska,

Wyróżnieni: Biały Bartosz, Borys Nina, Dąbrowska Kamila, Faszczewski Jan, , Idźkowska Wiktoria, Kraszewska Lena, Kućmierowski Filip, Łukianiuk Julia, Łuniewska Aniela, Markowski Franciszek, Moczydłowski Stanisław, Niemyjski Rafał, Pruszyński Szymon, Prużanin Maciej, Puchalska Gabriela, Rembiszewska Lena, Rosicki Szymon, Rupińska Izabela, Szabłowska Małgorzata, Śliwowski, Oliwier Mirosław, Wasilewski Bartosz, Włostowska Hanna, Wojno Malwina, Zaremba Aleksandra, Zaremba Michał, Zawistowska Julia

Konkursy wewnątrzprzedszkolne

1.Wewnątrzprzedszkolny konkurs „Drzewa z naszych lasów” organizator Przedszkole Miejskie Nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem.

Kategoria 3-latki

I miejsce Adrianna Sienicka

II miejsce Angelika Porzezińska

III miejsce Julia Chmielewska

Kategoria 4-latki

I miejsce Jakub Pyżyk

II miejsce Franciszek Grodzki

III miejsce Julia Prużanin

Kategoria 5-latki

I miejsce Igor Maciuszko

II miejsce Artur Zaremba

III miejsce Julia Zawistowska

Kategoria 6-latki

I miejsce Maja Wróblewska

II miejsce Lidia Stypułkowska

III miejsce Anna Tworkowska

Wyróżnieni:

Grupa I: Wiktoria Dąbrowska, Karolina Roszkowska, Katarzyna Kowalczyk

Grupa II: Natalia Niemyjska, Maria Dąbrowska, Jan Drewnowski, Michalina Prużanin, Lena Fiedorczuk, Krzysztof Tymiński

Grupa III:  Piotr Kaliszczyk-Szepietowski, Maria Muszyńska

Grupa IV: Zuzanna Konicka, Oliwia Fiedorczuk, Patryk Jabłoński, Dominik Cieślukiewicz, Oliwia Brzóska, Krzysztof Dąbrowski

Grupa V: Lidia Wróblewska, Kacper Roszkowski, Franciszek Zaremba, Amelia Wojciak, Adrian Strzeszewski, Natalia Jankowska, Laura Michałowska, Szymon Kaczyński, Aleksandra Porowska, Stanisław Kruszewski, Piotr Faszczewski, Gabriela Deszczyńska, Gabriel Biały, Paweł Brzozowski

Grupa VI: Julia Łukianiuk, Bartosz Wasilewski, Izabela Rupińska, Maciej Prużanin, Szymon Rosicki

Grupa VII: Gabrieka Dąbrowska, Gabriela Dmochowska, Szymon Koch, Maria Wiśniewska, Milena Cybulska, Dorota Rzymska

Grupa VIII: Lena Roszkowska, Nikola Sieńkowska, Adela Papierz,  Olga Michalczuk, Roksana Łuniewska

Grupa IX: Oliwia Niemyjska, Michał Bartłomiejczuk

Grupa X: Patrycja Śledziewska, Maria Buczyńska, Nina Nowicka, Kamila Milewska

Grupa XI: Zuzanna Milewska, Kinga Włostowska, Mateusz Dąbrowski, Maja Mioduszewska, Filip Czajkowski, Paweł Wojno, Zuzanna Kalinowska

Grupa XII: Kacper Kalinowski, Szymon Kulesza, Julia Pietrzykowska, Natalia Rzepko, Igor Dąbrowski, Wojciech Śliwowski, Kacper Nowacki, Julia Wyszomirska

2. Przedszkolny konkurs plastyczny ,,Mój pluszowy miś” organizator Przedszkole Miejskie Nr  2 w Wysokiem Mazowieckiem.

Kategoria 3-latki

I miejsce: Aleksandra Baczewska, Angelika Porzezińska, Julia Chmielewska

II miejsce:  Paulina Mioduszewska, Barbara Doroszkiewicz, Michał Bartłomiejczuk

III miejsce:  Karolina Roszkowska, Adrianna Skłodowska, Szymon Perkowski

Kategoria 4-latki

I miejsce: Jędrzej Kartasiński, Zosia Rydzewska, Julia Prużanin

II miejsce: Brzóska Oliwia,  Lena Roszkowska, Maria Dąbrowska

III miejsce: Dominik Cieślukiewicz, Olga Michalczuk, Michalina Prużanin

Kategoria 5-latki

I miejsce: Milena Perkwska, Kamil Santarek, Tomasz Leoniak,

II miejsce: Gabriela Deszczyńska, Amelia Perkowska, Lena Zysk,

III miejsce: Kinga Tymińska, Nikola Dmochowska, Igor Gwardiak

Konkursy powiatowe

1. Powiatowy Konkurs Plastyczny „Pejzaże Powiatu Wysokomazowieckiego organizatorzy: Starostwo Powiatu Wysokomazowieckiego, Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie. 

Nagrodzeni: Szymon Kaczyński II miejsce

Wyróżnienie: Aniela Kamińska

Udział wzięli:

Grupa I:  Aleksandra Kowalczyk, Zuzanna Czaja, Jakub Faszczewski

Grupa II: Maria Dąbrowska, Michalina Prużanin, Lena Fiedorczuk

Grupa III: Angelika Porzezińska

Grupa IV: Jakub Pyżyk, Lena Wilczyńska, Krzysztof Dąbrowski,

Grupa V: Gabriela Deszczyńska, Kinga Tymińska, Paweł Brzozowski, Szymon Kaczyński

Grupa VI: Aleksandra Zaremba, Maciej Prużanin, Malwina Wojno

Grupa VII: Gabriela Dąbrowska, Anna Idźkowska, Szymon Koch, Gabriela Dmochowska

Grupa VIII: Zofia Rydzewska

Grupa IX: Liliana Piekutowska, Aniela Kamińska, Lena Czarkowska

Grupa X: Marysia Buczyńska, Szymon Kubuj, Wiktoria Czaja, Julia Malinowska, Lidia Stypułkowska, Antoni Deszczeński, Patrycja Śledziewska, Gabriel Dąbrowski

Grupa XI: Kinga Włostowska, Zuzanna Busma, Filip Czajkowski, Maja Mioduszewska, Maja Wróblewska, Paweł Wojno, Natalia Ogrodnik

Grupa XII: Julia Pietrzykowska, Julia Wyszomirska, Kacper Kalinowski, Natalia Rzepko, Judyta Bazelak

2. XVI Powiatowy konkurs ,,Sanie Świętego Mikołaja” organizatorzy: Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie.

Nagrodzeni: Szymon Kaczyński I miejsce

Wyróżnieni: Paweł Brzozowski

Udział wzięli:

Grupa I: Katarzyna Kowalczyk

Grupa II: Lena Fiedorczuk, Michalina Prużanin

Grupa III: Kaja Załuska, Igor Prużanin, Barbara Doroszkiewicz

Grupa IV: Lena Wilczyńska, Oliwia Fiedorczuk, Amelia Kalinowska,

Grupa V: Aleksandra Porowska, Paweł Brzozowski, Kacper Roszkowski, Natalia Jankowska, Milena Perkowska, Magdalena Pruszyńska, Amelia Wojciak, Aleksander Mazur, Kinga Tymińska, Martyna Grochowska, Szymon Kaczyński, Stanisław Kruszewski, Lidia Wróblewska, Nina Ostrowska, Gabriel Biały, Adrian Strzeszewski, Filip Skowroński

Grupa VI: Maciej Prużanin, Julia Zawistowska

Grupa VII: Igor Maciuszko,

Grupa VIII: Olga Michalczuk, Michał Kadłubowski, Iza Zaremba, Oliwia Baczewska, Julia Ogrodnik, Franciszek Grodzki, Paulina Brzozowska

Grupa IX: Zuzanna Rudnik, Michał Bartłomiejczuk, Julia Chmielewska, Amelia Kamińska, Klaudia Fiedorczuk, Oliwia Niemyjska, Damir Babkevych, Wiktoria Modzelewska

Grupa X: Antek Czajkowski, Lidia Stypułkowska, Patrycja Śledziewska, Maria Buczyńska, Dawid Głowniak, Dagmara Bucińska, Zuzanna Mieczkowska

Grupa XI: Natalia Ogrodnik, Aleksandra Rogowska, Filip Czajkowski, Oliwia Kadłubowska, Kinga Włostowska, Zuzanna Milewska, Izabela Kalinowska, Paweł Wojno, Kacper Romanowski, Piotr Pabich, Zuzanna Busma,

Grupa XII: Kacper Nowacki, Kacper Kalinowski, Judyta Bazelak, Lena Wądołowska, Natalia Rzepko, Alexander Leśniewski, Roksana Ożarowska, Julia Wyszomirska, Oliwia Łapińska

3. Międzyprzedszkolny konkurs kolęd i pastorałekzorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 1 Świat Malucha w Wysokiem Mazowieckiem,

Nagrodzeni:

Kategoria 3-latki

Gabriela Kaczyńska  nagroda II miejsce

Kategoria 4-latki

 Lena Kostro II miejsce

Kategoria 5-latki

 Julia Zawistowska I miejsce

Kategoria 6-latki

Izabela Kalinowska III miejsce

Konkursy ogólnopolskie

1.Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegamy pożarom” organizator Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Wysokiem Mazowieckiem.

Udział wzięli:

Grupa II: Lena Fiedorczuk, Natalka Niemyska, Marysia Dąbrowska, Kuba Łukasik

Grupa III: Piotr Kaliszczyk- Szepietowski, Franciszek Kamiński

Grupa V: Szymon Kaczyński

Grupa VI: Malwina Wojno, Aleksandra Zaremba,

Grupa VII: Pola Kułkiewicz

Grupa IX: Zuzanna Rudnik, Bartosz Kaczyński, Lena Roszkowska

Grupa X: Julia Kadłubowska, Andrzej Duchnowski, Tymoteusz  Śliwowski, Nina Nowicka

Grupa XI: Kinga Włostowska, Maja Wróblewska, Aleksandra Rogowska, Zuzanna Busma, Natalia Ogrodnik, Oliwia Nowacka, Antonina Wójcicka, Oliwia Rosicka, Izabela Kalinowska, Wiktor Choiński, Maja Mioduszewska, Filip Czajkowski, Piotr Pabich, Kacper Romanowski

Grupa XII: Kacper Nowacki, Igor Dąbrowski, Natalia Rzepko, Oliwia Łapińska, Ewa Osuchowski, Lena Wądołowska, Alexander Leśniewski, Adam Popescu, Kacper Kalinowski