Strona główna

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu.

 „Babci i dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba.
Znana to para, bardzo kochana. Przez wszystkie dzieci jest szanowana.
No, a gdyby ich nie było, dzieciom trudno by się żyło.
Babcia i dziadek wciąż o nas dbają. Tak jak rodzice bardzo kochają.
Dają nam w życiu wiele radości. Nigdy nie szczędzą dla nas czułości”

 

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych chwil i opadów śniegu, są takie dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. W dniach 14-22 stycznia 2014 roku w naszym przedszkolu także świętowaliśmy z seniorami. Przedszkolacy przygotowali przedstawienia, w których wyrazili swą wielką miłość do babć i dziadków. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a szanowni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. 

Oprócz montażu słowno - muzycznego goście obejrzeli Jasełka, a także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków. Dla swoich bliskich, dzieci przygotowały drobne upominki w postaci laurek, kwiatków lub serduszek. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Spotkania upłynęły w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersze, piosenki, taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za ich miłość i pomoc włożoną w ich wychowanie. Nie zabrakło wspólnych zabaw oraz konkursów z gośćmi przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców. Mamy nadzieję, że za rok znów się spotkamy z naszymi miłymi dziadkami.

Grupa 1

Grupa 2

Grupa 3

Grupa 4

Grupa 5

Grupa 6

Grupa 7

Grupa 8