Strona główna

MUZYCZNY KONKURS : BAJKOWA PIOSENKA

Z przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu Konkursu Muzycznego Bajkowa Piosenka zorganizowanego w Przedszkolu Miejskim nr 2 w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Do, re, mi”. Konkurs skierowany był do dzieci naszego przedszkola. Zadanie uczestników konkursu polegało na wykonaniu przez dziecko utworu muzycznego, piosenki z wybranej bajki oraz przesłanie nagrania na adres mailowy konkursu. Głównym celem konkursu było stworzenie możliwości zaprezentowania talentów muzycznych i wokalnych wśród dzieci naszego przedszkola, rozwijanie zdolności wokalnych, oraz czerpanie radości poprzez wspólną zabawę. Do tego przedsięwzięcia sumiennie przygotowało się wielu uczestników i uczestniczek. Przedszkolaki w pięknych strojach, z drżącymi serduszkami zaprezentowali się w utworach bajkowych oraz piosenkach z filmów animowanych. Wszyscy artyści stanęli na wysokości zadania. Jury po wysłuchaniu prezentacji uczestników postanowiło przyznać miejsca oraz wyróżnienia. Wszystkich laureatów nagrodzono. Na laureatów konkursu czekały statuetki, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Radość wszystkich była ogromna.

Z całego serca gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!