Dzień Kropki w grupie V i VI

Dnia 15.09.2022 roku dzieci z grupy V i VI świętowały Międzynarodowy Dzień Kropki - święto kreatywności, odwagi i zabawy którego celem jest pomoc dzieciom w odkrywaniu własnych talentów, poznaniu mocnych stron, wyrabianiu wiary we własne siły, wzbudzeniu w nich kreatywności, pomysłowości i zachęcenie do tworzenia oraz działania.

Dzień Kropki to dzień odwagi i zabawy dlatego też, tego dnia zabawy dzieci wypełnione były kolorowymi kropkami. Przedszkolaki poznały genezę tego święta, obejrzały krótki film, jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia  uświadomiła dzieciom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności. Tego dnia ubrania dzieci wzbogacone zostały akcentem kropek.

Przedszkolaki bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły z zajęciach.

Grupa V

Grupa VI