Dzień gier planszowych w grupie VI

Gry planszowe są doskonałym sposobem spędzania czasu wolnego, alternatywą dla telewizji czy komputera. Zapewniają dobrą zabawę, umożliwiają odreagowanie stresów i pozwalają wczuć się w nieznane dotąd role. Nie tylko bawią, ale w jednakowym stopniu rozwijają wyobraźnię oraz uczą – przewidywania, podejmowania decyzji i ponoszenia odpowiedzialności za nie.

Mając na względzie powyższe walory, dnia 10 października grupa VI obchodziła w przedszkolu Dzień Gier Planszowych.

W tym dniu przedszkolaki miały możliwość zaprezentowania swoich ulubionych gier planszowych, które przyniosły z domu. To była super zabawa, dzieci z zaciekawieniem poznawały zasady gier i ćwiczyły swą cierpliwość oraz współpracę.