Życzenia płynące prosto z dziecięcych serc

Dnia 14 października w naszym przedszkolu odbył się szczególny dzień. Radość zagościła w sercu Pani Dyrektor, Pań nauczycielek oraz pracowników obsługi dzięki przedszkolakom z grupy IX, którzy poprzez przygotowany występ wyraziły wdzięczność i szacunek dla wszystkich gości.

Na uroczystość przybyli: Pan Burmistrz Miasta Jarosław Siekierko, Pani Sylwia Wasilewska – Przewodnicząca Komisji Oświaty, Pani Honorata Szymaniuk – Przewodnicząca Rady Rodziców oraz panie emerytki.

Dzieci poprzez tanieć, śpiew i wiersze wyraziły płynące prosto z serca życzenia całemu personelowi przedszkola. Każde słowa wypowiedziane przez przedszkolaków wzbudzały uśmiechy, zachwyt i wzruszenie na twarzach zgromadzonych gości. Po wystąpieniu nadszedł czas na przemówienia Pani Dyrektor oraz zaproszonych gości.