Sport i zabawa to dobra sprawa – 15 minut dla zdrowia.

W ramach innowacji pedagogicznej przedszkolaki z grupy IX i X wybrały się na lekcję wychowania fizycznego na halę sportową mieszczącą się w Szkole Podstawowej nr 1. Celem wyjścia był wszechstronny rozwój organizmu, korygowanie wad postawy, kształtowanie trwałego obyczaju aktywności fizycznej oraz troska o wydolność fizyczną.

Niespodzianką, którą przygotowali nam Panowie Rafał Baczewski oraz Łukasz Fiedorczuk było współzawodnictwo z kolegami i koleżankami ze starszych klas. Radości było co nie miara. Konkurencje odbywały się na bardzo wysokim stopniu. Zarówno przedszkolaki jak i dzieci ze starszych klas pomagały sobie wzajemnie. Mamy nadzieję, że nie było to nasze ostatnie spotkanie ponieważ „SPORT I ZABAWA TO WAŻNA SPRAWA”. Serdecznie dziękujemy!