Odwiedziny Misia Stasia

W ramach  innowacji i propagowania czytelnictwa do grupy VII i VIII zaprosiliśmy mamę Małgosi z  misiem Stasiem  z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wysokiem Mazowieckiem. Tematem przewodnim spotkania była bajeczka o niesfornym niedźwiadku, który nie chciał chodzić do szkoły.  Dzieci  z uwagą i zainteresowaniem słuchały utworu czytanego przez mamę Małgosi.

Następnie miś zadawał pytania do przeczytanego opowiadania, a dzieci z zaangażowaniem na nie odpowiadały. Spotkanie to uczciliśmy tańcem i śpiewem przy  utworach muzycznych o misiach. Dzieci świetnie się bawiły w towarzystwie „ dużego misia”. Na koniec  wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcia, przybiliśmy piątkę i dzieciaczki mocno wyściskały misia. Jeszcze raz dziękujemy  mamie Małgosi z grupy VII za zorganizowanie tak wspaniałego spotkania.