Zakończenie akcji charytatywnej z okazji Dnia Kundelka

Z okazji Dnia Kundelka w naszym przedszkolu została zorganizowana akcja charytatywna na rzecz domu tymczasowego „ Moje wszystkie kundle” w Wysokiem Mazowieckiem. Przez okres dwóch tygodni zbieraliśmy  karmę suchą i mokrą, koce, miski, obroże, zabawki i inne akcesoria dla bezdomnych psów i kotów. Każda grupa podjęła to wyzwanie i nazbieraliśmy dużą ilości potrzebnych rzeczy dla naszych milusińskich. Dzieci ,które przyłączyły się do akcji otrzymały w zamian dyplomy w ramach podziękowania. Wszystkie te rzeczy zostały przekazane do domu tymczasowego w Wysokie Mazowieckiem.

Schronisko jest domem dla wielu zwierząt. Obecnie jest tam około pięćdziesięciu bezdomnych psiaków: mniejsze i większe, kundelki i psy rasowe. Niektóre radosne i urocze, inne bardziej nieśmiałe z pełnymi rezygnacji oczami. Wszystkie czekające na pomoc od mądrych i dobrych ludzi z wielkimi sercami.

Wszystkim dobroczyńcom – dzieciom, rodzicom i całej społeczności przedszkolnej, którzy przyczynili się do polepszenia bytu zwierząt, bardzo serdecznie dziękujemy.