Pasowanie na przedszkolaka - Grupa III

7 grudnia 2022r. w Przedszkolu Miejskim nr 2 miało miejsce uroczyste Pasowanie na przedszkolaka – pierwsza ważna uroczystość w życiu najmłodszych wychowanków naszego przedszkola. Grupa III dołączyła do wielkiej społeczności przedszkolnej. Maluszki odświętnie ubrane i z uśmiechami na twarzach, recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz zatańczyły dla przybyłych gości.

Po części artystycznej dzieci złożyły uroczyste przyrzeczenie, że będą pilnie się uczyć i zgodnie bawić się w przedszkolu. Po złożonej obietnicy, Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiej kredki” dokonała uroczystego „Aktu pasowania”. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom, medal oraz słodki upominek. Dla dzieci były to niezapomniane chwile, pełne emocji i wspaniałych wrażeń.