Strona główna

Dzień Dziecka – Olimpiada Sportowa Przedszkolaków

              Co roku Dzień Dziecka w naszym przedszkolu obchodzony jest pod znakiem dobrej zabawy i zdrowia. Wystrój przedszkola oraz muzyka od samego rana wprowadzają dzieci oraz rodziców w niecodzienny nastrój. 2 czerwca w naszym przedszkolu po raz kolejny zorganizowana została olimpiada sportowa. Zła pogoda nie przeszkodziła nam w dobrej zabawie. Olimpiadę zorganizowano wewnątrz budynku przedszkolnego. Konkurencje sportowe dobrane były do młodszego jak i starszego wieku przedszkolnego. Zależało nam na tym by, zarówno dzieci trzyletnie jak i sześcioletnie poczuły się w tym dniu "sportowcami".

 

Olimpiadę rozpoczęło odśpiewanie Hymnu Przedszkolnego, jak również zapalenie przez Panią Dyrektor "Znicza Olimpijskiego". W programie olimpiady znalazły się konkurencje indywidualne, grupowe, zespołowe, wspólne zabawy muzyczne. Na naszej olimpiadzie każdy przedszkolak był zwycięzcą, każdy zdobył "medal olimpijski" oraz paczkę ze słodyczami.