Strona główna

Pokochaj Pluszowego Misia, – czyli Dzień Pluszowego Misia w naszym Przedszkolu

           Jest wiele ważnych dni w kalendarzu. Jednym z nich jest Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony również w naszym przedszkolu. Już po raz kolejny zorganizowaliśmy wiele atrakcji dla naszych przedszkolaków. Z tej okazji w przedszkolu zaroiło się od pluszowych misiów. Były te zupełnie malutkie misie, które mieszczą się w kieszeni czy też te wielkie, które trudno było nam objąć.

               Dzieci zapoznały się z historią Pluszowego Misia, aktywnie uczestniczyły w konkursie sprawdzającym wiedzę dotyczącą niedźwiadków, kosztowały największego przysmaku misiów – miodu. Podczas "parady misiów"  w rytmie muzyki, dzieci kolejno prezentowały swoje pluszaki przyniesione z domu. W zabawie udział wzięły przedszkolaki z dziewięciu grup. Dzieci bawiły się ze swoimi misiami przy muzyce, oraz przygotowały niespodzianki z okazji ich święta w postaci piosenek, wierszy i tańca. Dziękujemy też  rodzicom, którzy uczestniczyli we wspólnych zabawach.