Uczymy się zdrowej rywalizacji…

W lutym 2015 r równoległe grupy wiekowe 4-latków: Gr. II i Gr. VIII zorganizowały Międzygrupową Olimpiadę Sportową. Konkurencje były bardzo zróżnicowane. Przedszkolaki zmierzyły się z: czworakowaniem slalomem, skakaniem w workach, biegiem z przeszkodami, przeciąganiem liny, wyścigami na platformach wózkowych itp.

Do zorganizowana olimpiady wykorzystany został przedszkolny zestaw bardzo ciekawego sprzętu sportowego. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły we wszystkich konkurencjach. Każdy przedszkolak mógł wykazać się swoimi atutami sportowymi. Dynamiki dodawała chęć pokonania przeciwnika i zdobycie punktu dla swojej drużyny. W tym dniu wszyscy byli zwycięzcami. Aktywność fizyczna, dbałość o zdrowie i dobra zabawa, to główne cele olimpiady.