Dzień Dziecka w przedszkolu

1 czerwca każdy to wie - Dniem Dziecka nazywa się! Nasze przedszkole, – jak co roku – uczciło ten dzień organizując na świeżym powietrzu zawody sportowe, malowanie twarzy, zabawy z chustą animacyjną czy zabawy z wykorzystaniem urządzeń terenowych. Całą imprezę uświetniła muzyka Majki Jeżowskiej, Arki Noego i innych znanych dziecięcych wokalistów.

Każdy przedszkolak mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Konkurencje były zróżnicowane i wymagały wiele sprytu od maluszków i średniaczków, jednakże wszyscy uczestnicy poradzili sobie w sporcie na medal. Slalomy, rzuty woreczkiem, czy wyścigi na czas – to żaden problem dla naszych bystrych przedszkolaków. Każdy wyszedł z zabawy w dobrym humorze, z wymalowaną na kolorowo buzią oraz słodkościami i piłką. Za rok znowu się spotkamy!