Jak się bawić to się bawić – czyli wycieczka 4-latków grupy II do „Dziecięcej Planety”

27.10.2015 r. odbyła się wycieczka do „Dziecięcej Planety” - sala zabaw dla dzieci w Wysokiem Mazowieckiem. W wycieczce wzięły udział dzieci z grupy II naszego przedszkola.

Spod przedszkola wyszliśmy zaraz po śniadaniu, mając pełne brzuchy, odbyliśmy niełatwy, dla niektórych bardzo męczący, 30 minutowy spacer. Gdy dotarliśmy na miejsce w parach weszliśmy do budynku, w którym czekały na nasze dzieciaki wspaniałe atrakcje.

Dzieci nie tracąc czasu szybko ściągnęły swoje kurtki, buty i natychmiast wskoczyły do suchego basenu z piłkami, gdzie: zjeżdżały, wspinały się po siatce, schodach, stromych ścianach, omijały przeszkody, skakały, rzucały się piłeczkami.

Natomiast część chłopców korzystała ze ścianki wspinaczkowej, próbując swoich sił nieco wyżej nad ziemią. Ogromnym powodzeniem cieszył się samochodzik – jeździk, do którego wsiadali zarówno chłopcy jak dziewczynki, bawiąc się w wyścigi samochodowe.

Po 2-godzinnej zabawie dzieci usiadły w wygodnych fotelach gdzie się napiły napoju i znów wróciły do zabawy zaczynając od zjazdu ze zjeżdżalni prosto do basenu i pokonywania toru przeszkód. Na zakończenie pełnego wrażeń dnia dzieci otrzymały słodki upominek.

Dziecięca Planeta to sala zabaw dla dzieci to miejsce, które dostarczyło dzieciom wielu ciekawych atrakcji, radości i sprawiło, że ten dzień na pewno będzie długo wspominany i z całą pewnością dzieci będą chciały tam wrócić.