Partner RTV- AGD

Maluchy z grupy I i III udały się na wycieczkę do sklepu z artykułami AGD, RTV. Chcieliśmy poszerzyć swoje wiadomości dotyczące znajomości i bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych.

Bardzo miła obsługa sklepu serdecznie nas przyjęła. Dzieci zapoznały się z wyglądem niektórych sprzętów ułatwiających pracę w gospodarstwie domowym: pralki , lodówki , żelazka, telewizora... Sprzedawca poinformował dzieci, kiedy sprzęt elektryczny i elektroniczny staje się odpadem i co należy z nim zrobić.

W sklepie panowała miła atmosfera, a dzieci z  zachwytem oglądały sprzęt. Na koniec czekała na dzieci niespodzianka, w postaci słodkiego łakocia, każdy maluch dostał mały gadżet.