Z wizytą w sklepie NEONET

Każdy je ma, każdy je zna i z nich korzysta. O czym mowa? Oczywiście o sprzętach elektrycznych, które tak bardzo nam w życiu  pomagają a nawet nas wyręczają.

Aby dowiedzieć się więcej o  nowoczesnych urządzeniach elektrycznych przedszkolaki z grupy XI i XII wybrały się na wycieczkę do sklepu NEONET ze sprzętem AGD i RTV.

Po dotarciu na miejsce mile powitał nas personel sklepu. Weszliśmy między regały i zachwytom nie było końca. Dzieci z ogromnym zaciekawieniem oglądały bardzo bogaty asortyment sklepu i słuchały objaśnień personelu. Zachwycały się samojezdnym odkurzaczem, który wyglądał jak mały okrągły robot, ogromnymi telewizorami i lodówkami tzw. szafami. Hitem nie tylko dla dzieci ale i pań okazała się min.  elektryczna hulajnoga, która od razu została przetestowana. Jazda na niej to niezwykła frajda.

Obsługa sklepu przygotowała dzieciom niecodzienne niespodzianki. Wszystkie dzieci mogły przejechać się po sklepie wózkiem, którym na co dzień wwozi się towary do sklepu. Oczywiście chętnych na przejażdżkę  nie brakowało. W pewnym momencie z głośników popłynęła głośna muzyka i rozpoczęły się między półkami tańce. Wchodzący do sklepu klienci byli bardzo zdziwieni dyskoteką w takim miejscu.

Na zakończenie wizyty dzieci otrzymały słodkie prezenty i obiecały, że będą korzystać z urządzeń elektrycznych zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, za zgodą i pod kontrolą dorosłych.

Dziękujemy serdecznie personelowi sklepu NEONET za tak pouczającą lekcję, wyrozumiałość i zrozumienie potrzeb poznawania przez dzieci nowinek technicznych.