Strona główna

Dzień Babci i Dziadka w Tęczowej Dwójeczce

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych i obchodzony jest co roku bardzo hucznie. Mimo, że za oknem zima, mróz, jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje , że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów, kierowanych pod ich adresem.

 W dniach od 11 do 18 stycznia 2017 r.w naszym przedszkolu zorganizowane zostały uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.W tych dniach dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Przedszkolaki śpiewały piosenki, recytowały wiele pięknych wierszy o miłości do babci, o wdzięczności za to, że dziadkowie zawsze mają dla nich czas.Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Wszędzie słychać było gromkie „ Sto lat”, które bardzo wzruszało gości. Dziadkowie ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystego spotkania  był słodki poczęstunek oraz wspólne zabawy i tańce. Każda babcia i wszyscy dziadkowie otrzymali, przygotowane przez maluszki, drobne upominki.

Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Pamiętajmy dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym!

Dzień Babci i Dziadka w grupie I

 

Dzień Babci i Dziadka w grupie III

 

Dzień Babci i Dziadka w grupie IV

 

Dzień Babci i Dziadka w grupie VI

 

Dzień Babci i Dziadka w grupie VIII