Strona główna

Pączek dla hospicjum

 Sercem nie można służyć za pieniądze, sercem służy się za darmo, bezinteresownie.

 Kardynał Stefan Wyszyński

Drodzy Rodzice i przyjaciele naszego przedszkola!

Dnia 20 lutego w Tłusty Czwartek po raz kolejny dzięki Waszej pomocy odbyła się akcja pod hasłem „Pączek dla hospicjum”, w trakcie którego w ramach kampanii społecznej „Pola Nadziei” zbieraliśmy środki na rzecz Fundacji „ Pomóż Im”. Fundacja działa na rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi i Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku. Przedsięwzięcie wpisane jest w tradycję  naszego przedszkola i cieszy się ogromną popularnością wśród społeczności przedszkolnej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do tej akcji. Dziękujemy rodzicom oraz dziadkom którzy wsparli nas domowymi wypiekami. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim pracownikom Urzędu Miasta. Dziękujemy także prywatnym firmom tj. Piekarnia Cukiernia Zgierun, Państwu Krysiewicz właścicielom sklepu  ,,Jaskółka”. Z całego serca dziękujemy Pani pracującej w Banku Spółdzielczym w Wysokiem Mazowieckiem, która była anonimowym darczyńcą.  Swój wkład mieli również wszyscy pracownicy przedszkola. Dzięki Państwa dobrym sercom i hojności zebraliśmy kwotę 4103 zł, fundusze przekazaliśmy na konto fundacji. 

Wyrażamy głęboką nadzieję, że ta niezwykła tradycja zostanie utrzymana i w przyszłym roku będziemy ponownie wspólnie świętować ten dzień, łącząc przyjemne z pożytecznym.

  Dziękujemy!!!