Ach co to był za bal…

Bal karnawałowy jak co roku dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubiana przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Fantastyczne przebrania przygotowane przez rodziców, pyszny poczęstunek i co najważniejsze, mnóstwo dobrej zabawy. Na ten dzień dzieci czekały od dawna. Na czas zabawy dziewczynki zamieniły się w księżniczki, kotki, wróżki, a chłopcy w  policjantów, supermenów, kowbojów   i wiele innych postaci z bajkowego świata.

Wesołą zabawę  rytmie utworów instrumentalnych i wokalnych uatrakcyjniały liczne zabawy i konkursy. Przedszkolaki w pięknych i pomysłowych strojach z ogromnym przejęciem poruszały się po swoich salach. Zabawa karnawałowa to taka forma aktywności która zawsze dostarcza dzieciom wiele radości, przyjemności i zapomnianych chwil, które na długo pozostają w ich pamięci.

Grupa 1

Grupa 3